תעריפי כניסה מוזלים לאגמון החולה

תעריפי כניסה מוזלים לאגמון החולה לתושבים.
 
בשורה טובה לפתוח בה את השבוע :
תעריפי כניסה מוזלים לאגמון החולה
לאור בקשות של ראשי הרשויות בגליל המזרחי למינהלת התיירות של אגמון החולה, סוכם כי כל תושבי האשכול יכנסו לאגמון בעלות בסיסית וסבירה לכל אדם.
ראש המועצה, בני בן-מובחר: "עבור תושבי הגליל, אגמון החולה הוא חלק מהבית. זה המקום אליו באים לטייל, לרוץ ולהתאמן. על מנת שיוכלו להמשיך להינות מפנינת טבע מיוחדת, חשוב שנאפשר לתושבים כניסה בעלות נמוכה. תעריפי הכניסה יהיו מוזלים ויחולו על כל תושבי האשכול מתוך תפיסה אזורית שאינה מבדילה בין רשות לרשות ".
בני בן-מובחר הודה לראשי הרשויות, גיורא זלץ ועמית סופר כשותפים ובעלי עניין, על ההירתמות לטובת העניין ועל התפיסה האזורית במסגרתה כל תושבי האשכול זוכים בהנחה שווה , למינהלת התיירות של אגמון החולה, על ההיענות לבקשה לאפשר לתושבי האזור להיכנס לאגמון במחירים סבירים לכל אדם. הנהלות הקיבוצים והמושבים תמכו בהחלטה זו ואנו מודים להם על שיתוף הפעולה.
לאחר דיונים ופגישות של ראשי הרשויות באיזור עם מנהלת התיירות של אגמון החולה, הוחלט כי תושבי אשכול גליל מזרחי יכנסו בעלות בסיסית של 10 ₪ דמי כניסה ליחיד.
מנוי משפחתי יעלה 60 ₪ לשנה. ספורטאים יכנסו חינם מהשעה 6:00 בבוקר עד השעה 8:00 בבוקר. ילדי גנים וכיתות א'-ג' בביקור קבוצתי פטורים מתשלום ותלמידי ד'-י"ב בביקור קבוצתי ישלמו 5 ₪ לתלמיד.
השארת תגובה