ביה”ס רמת כורזים מנהלת יוצאת ומנהלת נכנסת

מבואות החרמון, נפרדים מתיקי פורת המנהלת האגדית של ביה"ס "רמת כורזים" ומקבלים בברכה את המנהלת החדשה שני דיין

ערב פרידה מרגש התקיים בביה”ס רמת כורזים של המועצה האזורית מבואות החרמון.
פרידה מהמנהלת האגדית תיקי פורת, שניהלה את ביה”ס מיום הקמתו ובמשך 19 שנה והצעידה את ביה”ס למחוזות של הצלחות מצוינות וחינוך לערכים.
הערב התקיים ברחבת ביה”ס בשני סבבים. באווירה חברותית ומשפחתית, עם מס’ משתתפים מוגבל לפי הנחיות ומגבלות התכנסויות בתקופת הקורונה.

ראש המועצה בני בן-מובחר לא הצליח להסתיר את התרגשותו והערכתו הרבה לתיקי: “השנה את מסיימת מסלול מכובד של כמעט שני עשורים בניהול בית הספר, דרך ארוכה עברנו יחד. בדרכך הייחודית, שילבת בתבונה תחומי דעת מגוונים והעשרת את עולמם של התלמידים בחוויות. שמו הטוב והצלחת בית הספר והתגובות המרשימות על איכויות התלמידים שלנו – מילאו את ליבנו בגאווה.
כל הנכנס בשערי ביה”ס נפעם מהטיפוח בכל פינה ומרגיש את האנרגיות החיוביות והאווירה הקסומה. תלמידים המגיעים מידי יום בשמחה לבית הספר. בוגרים ששומרים על קשר ורואים ברמת כורזים – בית בו גדלו וצמחו. הובלת את ביה”ס למקום שהוא משפחה קהילתית גדולה.
מודה לך, על שיתוף הפעולה והעשייה, על הצעידה יחד לאורך השנים. על שהובלת בשמחה ובאהבה את בית הספר למקום בו הוא נמצא היום”.
תיקי:” להיות איש חינוך ומנהל ביה”ס הוא פסגת ההצלחות עבורי, זכיתי לקחת חלק בעיצוב המקום הקסום והאהוב הזה, בית ספרנו רמת כורזים וכאמור, כעת יוצאת לדרך חדשה”
להצלחת ביה”ס שותפים רבים, תיקי הודתה לכל האנשים שהפכו את ביה”ס רמת כורזים למה שהוא היום, לראש המועצה בני בן-מובחר, לקרלוס גולדברג מנהל אגף החינוך, על הרוח הגבית והתמיכה לאורך כל הדרך, שנרתמו לכל בקשה מתוך אמונה ושותפות בדרך. לצוותי המועצה, להנהגת ההורים שלאורך השנים ידעו להוקיר את תרומת בית הספר לחיזוק קהילת מבואות החרמון.
וכמובן לצוות המורים על האמון הרב בדרך, על העבודה האמיתית, היומיומית – חינוך הילדים.

מי שצעד עם תיקי לכל אורך שנות קיומו של ביה”ס הוא קרלוס גולדברג, מנהל אגף החינוך במועצה. 
קרלוס שיתף בשנים הראשונות העמוסות ורווי מתח שליוו את הקמת ביה”ס, הבניה מצד אחד ו-ועדות ההיגוי האינסופיות בישובים. חלום הקמת בית הספר היה תלוי בדמות שתוביל ולמקום הזה הגיעה תיקי פורת שהתחילה את דרכה ללא ניסיון ניהולי מוכח, אך די מהרה נכבשו בקסמה.
קרלוס:” כבר במפגשים הראשונים התרשמתי מהאופי, העומק המוסרי, ההבנה החברתית והאהבה הכנה שהיא חשה למקצוע. תיקי, עקרונותייך הבסיסים והבלתי מתפשרים משולבים בחוכמת חיים נרחבת הפכו אותך לעמוד תווך בקרה עמיתייך לעבודה, הורים ותלמידים. ואת ביה”ס רמת כורזים, פרי יצירתך לאבן שואבת ומקור לקנאה והערצה במחוז כולו” 

השבוע פורסמו תוצאות מכרז הניהול שהתקיים במשרד החינוך. הזוכה במכרז היא שני דיין.
שני דיין, בת 38, מתגוררת במושב אליפלט. נשואה לשימי ואמא לתמר (12), נועם (9.5) ואביה (4.5). גדלה והתחנכה בחצור הגלילית במשפחה ששמה את החינוך בראש סדר העדיפויות.
התחילה את דרכה המקצועית בחינוך בצבא כמורה חיילת לתלמידים כבדי שמיעה.
לאחר תואר ראשון בחינוך מיוחד, עבדה בבית הספר “דנציגר” בקרית שמונה 11 שנים, במהלכן שימשה כרכזת שכבה ורכזת חינוך מיוחד שש שנתי. בזמן הזה השלימה תואר שני בחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה.
בשנתיים האחרונות עובדת בבית הספר “רמת כורזים” כמחנכת כיתות ה-ו, מדריכה מטעם משרד החינוך לתחום הכלה והשתלבות. במקביל עברה הכשרה לניהול במסגרת תכנית “אבני ראשה”.
תיקי : ” שני דיין ראויה ומתאימה מאוד לרוח ביה”ס, מחוברת לבית הספר כחברת הנהגה וכאחת מחברות הצוות המובילות וכאמא. הבחירה נכונה ומדוייקת ואין לי ספק ששני תדע להוביל ביד-רמה את העשייה החינוכית, חברתית בבית הספר”
בני בן-מובחר בירך על זכייתה של שני ואיחל לה הצלחה: “אנחנו נצעד יחד עם שני להמשך דרך ההצלחה של ביה”ס. נמשיך את שיתוף הפעולה הפורה בין ביה”ס והמועצה, ההורים והקהילה.
ביה”ס רמת כורזים הינו סמל לגאווה ועוגן לקהילת מבואות החרמון, ועל כך אנו מוקירים תודה לתיקי ומאחלים בהצלחה לשני דיין. “

השארת תגובה