יוסי יפה 2019 ! טיול סוכות במבואות החרמון

יוסי יפה 2019 ! טיול סוכות במבואות החרמון

השנה זה אצלנו! ברחבי המועצה האזורית מבואות החרמון.
יוסי יפה, סוכות 2019!

אנו נרגשים ליידע אתכם, כי "מבואות החרמון" מתכבדת לארח השנה את טיול סוכות ע"ש יוסי יפה, של חטיבת בני המושבים.

כבכל סוכות מזה 42 שנה, יוצאים בני הנוער לטיול ברחבי הארץ, בכל שנה באזור אחר, לשיקום ושיפוץ אתרי מורשת, שבילים, נחלים, להפגש עם חברים ולהנות מהטבע ומהקהילה.

בכל שנה מועצה אזורית אחרת מארחת את הטיול, והשנה המועצה האזורית מבואות החרמון זכתה לקיים את המפעל החשוב הזה, ולארח את חניכי התנועה בנופיה ומרחביה של המועצה, לעבוד באתרי מורשת ביישובים וליהנות מסלולי הטבע המרשימים באזורנו.

המפעל לזכרו של יוסי יפה מתקיים כבר 42 שנים בחול המועד סוכות.
יוסי יפה היה איש תנועת המושבים ויו"ר ועדת הנוער של תנועת המושבים. בפברואר 1977 כשהוא בן 42 נהרג יוסי כשרכבו עלה על מוקש.
יוסי ז"ל היה מג"ד צנחנים במילואים. הוא אהב מאוד את הארץ ונופיה, תמיד האמין שהנוער הוא העתיד ויש לחנכו וללמדו את אהבת ארצנו.

על מנת להנציח את מורשתו, הקימו בחטיבת בני המושבים את המפעל הנהדר הזה! חניכי ט'-יב' מרחבי הארץ יצאו לארבעה ימים בחוה"מ סוכות, אשר במהלכם יקומו מוקדם בבוקר ויצאו לעבודת אדמה; גיזום עצים, פריצת שבילים, חפירות באתרים, הקמת פינות תצפית ונוי, שיפוץ אנדרטאות ועוד.

בסיום העבודה יצאו בני ובנות הנוער לטייל במסלולים היפים ברחבי המועצה ויסיימו את היום בחניון הלילה בכפר סולד.

הטיול יתקיים בין תאריכים 15-18/10.19, בשיתוף פעולה מלא עם קק"ל, תנועת המושבים ונושא את כל האישורים הנדרשים ע"י משרד החינוך בנושאי בטחון בטיחות ובריאות.

אנו מזמינים אתכם, הורי וחניכי שכבות ט'-יב' להירשם לטיול, לתרום ולעבוד באתרי העבודה השונים ברחבי המועצה, לטייל בנופיה המרהיבים ועל הדרך להתגבש, להכיר חברים חדשים מרחבי הארץ.

פרטים והרשמה אצל רכזי הנוער והגרעינרים בישובים או במתנ"ס 04-6818036
או בקישור: https://www.hugim.org.il/m.hermon_2020.htm

 

 

זכויות תמונה :  מאת Daniel Ventura – נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=32713540

השארת תגובה