סיסמא לכל תלמיד במבואות החרמון בימי הקורונה

"במסגרת הערכות מערכת החינוך במועצה לתרחיש קיצון, היא נערכה בעוד מועד לתת מענה מידי ללמידה מרחוק", אומר ראש המועצה בני בן-מובחר.

בצל משבר הקורונה בתי הספר במוא"ז מבואות החרמון – "רמת כורזים","עגורים" ו"שחפים" – ,הפועלים על פלטפורמה "סיסמא לכל תלמיד" לאורך כל השנה, לא התקשו להעביר במידי הילוך  מול אתגר הלמידה מרחוק תחת השלכות וירוס הקורונה.

מיזם "סיסמה לכל תלמיד" פועל במוסדותינו למעלה מחמש שנים בשגרה ובימים של חירום, ובשיתוף והתגייסות מלאה של צוותי החינוך.

עוד מוסיף ראש מועצה:" המיזם מאפשר תשתית טכנולוגית לצורכי הפדגוגיה הדרכת מורים ותלמידים, פלטפורמה דיגיטלית לניהול ולמידה, פעילויות תוכן ערכיות משולבות אוריינות מחשב ומידע.  כמו כן מפינו על גבי הפלטפורמה את תמונת מצב התשתית בבתי התלמידים להצליח להתחבר מרחוק.

בימים האחרונים בהם הוכרז על מצב חירום במדינת ישראל נותן המיזם מענה מסביב לשעון, ומאפשר לתלמידים ולמורים לקיים שגרת למידה רציפה באמצעות מערכת למידה מרחוק המשולבת עם כלים טכנולוגיים מבוססים כלים של מיקרוסופט. באמצעות הכלים של המיזם והתמיכה הטכנית מצליחים התלמידים ללמוד באופן מקוון בצורה רציפה וללא תקלות, גם בשעות חירום.

המענה שמזמן המיזם בחירום לכלל בתי הספר השותפים בו הינו תוצר של השקעה בשגרה בצמצום פערים דיגיטליים, וזאת בתרומת החברה לישראל, ובזכות העומד בראש המיזם, מר אודי אנג'ל, אשר תורם רבות לקידום החינוך עבור ילדי ישראל.

 

השארת תגובה