שילובים במבואות החרמון- פותחים דלת למציאות חדשה

שירות חדש במבואות החרמון – מרכז שילובים למשפחה המספק שירות משלים לשאר השירותים הניתנים במחלקה לשירותים חברתיים במועצה.
שילובים למשפחה הינו מרכז מקצועי המספק מגוון טיפולים רב תחומיים לכל המשפחה: ילדים ונוער, הורים, משפחות ואזרחים ותיקים. המרכז פועל בשעות גמישות ונוחות, בדגש על יחס אישי ואנושי, מכבד ומעצים לרווחת תושבי מבואות החרמון והסביבה. המרכז ממוקם במבנה החדש של המחלקה לשירותי חברה וקהילה.
בני בן מובחר, ראש המועצה: "אני רואה בפיתוח שירותים למשפחה במרחב המועצה לתושבי המועצה והאיזור, חלק מתוך המאמץ להרחיב ולקדם שירותים נגישים ואיכותיים קרוב לבית, ברמה שאינה נופלת מכל מקום אחר בארץ. מענים המשתלבים עם פיתוח חוסן אישי וקהילתי אותם אני מוביל  לכלל האזור.
עו"ס נחמה מרדכי, מנהלת המחלקה מציינת כי השירות הוקם מתוך תפיסה הרואה במשפחה כסביבה החשובה והמשמעותית ביותר לאדם, מצד אחד מערכות זוגיות ומשפחתיות יכולות להוות מקור לקושי וקונפליקטים אך מצד שני גם להוות מקור תומך ומשמעותי בהתמודדות של הפרט עם קשיים שונים.
במרכז עובד צוות של עובדים סוציאליים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים כולם בעלי תארים מתקדמים, המנוסים במתן מענה מקצועי.
שילובים למשפחה- מספק מגוון טיפולים רב תחומיים לכל המשפחה: הורים, זוגות ויחידים.
תוך מתן שירות איכותי ומקצועי המותאם אישית ללקוחות בתחומים שונים: *הדרכת הורים *טיפול זוגי טיפול משפחתי, טיפול פרטני, טיפול התנהגותי קוגניטיבי C.B.T, גישור לזוגות, אובדן ושכול ותיאום הורי.
את המשפחות והצוות מלווה אמיתי מגד (MFT)  מטפל ומדריך מוסמך בטיפול זוגי ומשפחתי ומרצה בחוג לעבודה סוציאלית בתל חי.
למעוניינים, ניתן יהיה לקבל טיפול משפחתי או זוגי תחת הדרכה חיה וישירה של אמתי מגד. טיפולים אלו יערכו במתכונת של צוות משקף בעלות סמלית בלבד.
בנוסף במרכז שילובים טיפולים קצרי מועד וממוקדים המיועדים בעיקר לבני הגיל השלישי: יציאה לפנסיה, זוגיות שניה, התמודדות עם בדידות, שכול ועוד.
לילי שוחט חטיאל, עו"ס ורכזת שילובים במשפחה מוסיפה שמרכז שילובים נותן שירות איכותי ואנושי בתפירה אישית בהתאם לצרכים, לרצונות ולמאוויים של הלקוח, לפיתוח, צמיחה ומימוש עצמי. "אין צורך להישאר לבד עם הבעיות, ניתן לפנות אלינו ולקבל עזרה יעילה ומהירה".
הדים מאנשים שהצטרפו לשילובים:
תושבת: "כל אדם באשר הוא, גם אם לא עבר משבר בחייו יעשה טוב לנפשו, להגיע לקבל כלים, חיבוק ענק ואהבה מהמקום הזה. אני אומרת תודה.
זוג הורים בטיפול בשילובים: " אנו מטופלים בערך שנה במסגרת שילובים במבואות החרמון…במסגרת זו מצאנו אוזן קשבת, עצות ומזור לקושי היומיומי…"
לתאום טיפול ולהצטרפות לשילובים:
לילי שוחט חטיאל עו"ס מרכזת שילובים
04-6818020
דוא"ל  :    lilis@mvhr.org.il

 

שילובים מרכז שילובים
השארת תגובה