בשורה לתושבי הצפון: שירותי בריאות כללית ומועצה אזורית מבואות חרמון חתמו על הסכם להקמת מרכז שיקום

טקס חתימת ההסכם להקמת מרכז שיקום רב תחומי לגליל התקיים במעמד ראש המועצה האזורית מבואות חרמון, בני בן-מובחר והנהלת שירותי בריאות כללית מחוז צפון.

הכרזה כללית

מרכז השיקום ייתן מענה רפואי ומקצועי לתושבי האזור, במרכז מרווח, חדשני, עם ציוד מתקדם ומשוכלל, עם צוות רב מקצועי ומסור שיכלול רופאי שיקום ואורתופדיה, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים וציוד שיקום מתקדם ומשוכלל.
בדברים שנשאה מנהלת כללית מחוז צפון, מירב גוט , סיפרה ש"הקמת מרכז שיקום רב תחומי בצפון, יאפשר לתושבים לקבל את הטיפול הרפואי ברמה המקצועית והאיכותית הגבוהה ביותר, קרוב לבית, בסביבה תומכת ובקרבת בני המשפחה והחברים.  שיקום הנעשה על ידי צוות רב מקצועי מיועד לשפר את התפקוד יומיומי של המטופל ולשפר את התפקוד היום יומי שלו ולהחזירו כמה שיותר מהר לשגרה".
דברי ראש מועצה בני בן-מובחר : בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם שירותי בריאות כללית , אנחנו מצליחים להגשים פרויקט שאנו מקדמים הרבה שנים , הקמת מרכז בסמוך למרכז ההידרותראפי בו ניתנים כבר היום שירותי הידרותראפיה ופיזיותרפיה הוא אכן בשורה לכל תושבי הגליל שיוכלו לקבל מענה לכל הטיפולים הנדרשים".
"הכללית תמשיך לשפר, לקדם, ולהתאים את שירותי הרפואה הניתנים לפי הצרכים של האוכלוסייה בצפון" סיכמה גוט, מנהלת כללית מחוז צפון.

השארת תגובה